خانه / برگزیده‌ها,

جلسه نافرجام باشگاه استقلال با یک ستاره

سعید مهری
سعید مهری

سعید مهری و عارف غلامی پیش بینی می‌شد بعد از نشست با جواد نکونام به تمرینات تیم استقلال ملحق شوند، اما هنوز خود را به جواد نکونام معرفی نکرده اند. به این خاطر که هنوز در خصوص مسایل مالی با باشگاه استقلال اختلاف نظر دارند.

جواد نکونام بعد از نشستی که با سعید مهری و عارف غلامی داشت، هر دو بازیکن را برای حضور در اسکواد جدید خود تایید کرد و قراربود آن‌ها از کمپ ناصر حجازی به ساختمان سعادت آباد بروند و بعد از توافق با باشگاه به تمرینات تیم استقلال ملحق شوند. این همان اتفاقی بود که برای سید حسین حسینی رخ داد. او بعد از حضور در کمپ ناصر حجازی و صحبت با جواد نکونام راهی ساختمان سعادت آباد شد و قرارداد سفید امضاء کرد. اما سعید مهری و عارف غلامی حاضر نیستند قرارداد سفید امضاء کنند و مبلغ پیشنهادی باشگاه استقلال مورد قبول آن‌ها قرار نگرفت.

واقعیت این است که باشگاه استقلال در تلاش برای کاهش قرارداد بازیکنان استقلال است و معتقد است فصل گذشته بی حساب و کتاب مبلغ قرارداد بازیکنان اضافه شد! و در تلاش است برای این فصل ارقام قرارداد بازیکنان را به توان مالی باشگاه نزدیک کند.

سعید مهری قرارداد خود را با تیم استقلال فسخ کرده، اما باشگاه استقلال معتقد است فسخ او غیر قانونی است و اگرراهی تیم جدیدی شود از او شکایت خواهد کرد. سعید مهری خواهان افزایش مبلغ قرارداد خود شده و باشگاه هم خطاب به او گفته بر اساس قراردادی که با باشگاه دارد باید در تمرین حاضر شود. عارف غلامی که فصل گذشته یکی از سنگین‌ترین قرارداد‌ها را بسته برای ادامه‌ی حضور در تیم آبی باید با کاهش قرارداد خود موافقت کند. در غیر اینصورت به دلیل عدم قرارداد با باشگاه استقلال راهی تیم دیگری خواهد شد.

اولین دیدگاه را بنویسید