خانه / برگزیده‌ها,

جدایی این بازیکن از پرسپولیس قطعی است!

لئاندرو پریرا
لئاندرو پریرا

لئوناردو پریرا مهاجم ۳۱ ساله برزیلی پرسپولیس در نیم‌فصل لیگ برتر گذشته به این تیم پیوست و قراردادش را به مدت یک سال و نیم (تا تیرماه سال ۱۴۰۳) با پرسپولیس منعقد کرد، اما حضور پریرا در جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی آن‌چنان که باید و شاید برای پرسپولیس مفید واقع نشد و همین موضوع باعث شد تا هواداران این تیم از خرید پریرا انتقاد کنند.

در واقع پریرا در مجموع مسابقاتی که همراه با پرسپولیس بود تنها در ۸ مسابقه برای این تیم به میدان رفت و فقط موفق شد یک بار دروازه حریفان پرسپولیس را باز کند که آمار ضعیفی برای این بازیکن به شمار می‌رود. مهاجم برزیلی در جریان برتری ۳ بر صفر پرسپولیس مقابل ملوان موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند. هرچند پریرا برای فصل بعد هم با پرسپولیس قرارداد دارد، ولی شنیده‌ها حاکی از آن است که این بازیکن جایی در پرسپولیس فصل بعد ندارد و بعد از پایان کار پرسپولیس در جام حذفی، پریرا از این تیم جدا خواهد شد.

قرارداد این بازیکن برزیلی با پرسپولیس زیاد است و باشگاه برای حفظ این بازیکن در فصل آینده باید هزینه بالایی را بپردازد. با توجه به کیفیتی که پریرا در این بازی‌هایی که برای پرسپولیس به میدان رفت از خودش نشان داد، خود پرسپولیسی‌ها راضی به ماندن این بازیکن نیستند و پریرا هم مشکلی برای جدایی نخواهد داشت. حتی شنیدیم این بازیکن به دوستانش در ایران هم گفته که به زودی از پرسپولیس جدا خواهد شد.

شاید برای خیلی‌ها این سوال پیش بیاید که با توجه به قراردادی که پریرا با پرسپولیس دارد، احتمال شکایت و تشکیل پرونده جدید برای این باشگاه در فیفا وجود دارد که پیگیری‌های ما نشان می‌دهد چنین چیزی صحت ندارد و باشگاه پرسپولیس می‌تواند قرارداد این بازیکن را فسخ کند. گویا بندی در قرارداد پریرا با باشگاه پرسپولیس وجود دارد که دو طرف برای ادامه همکاری باید با هم به توافق برسند و در صورت عدم رضایت، طرفین می‌توانند بدون مشکل قرارداد را فسخ کنند.

اولین دیدگاه را بنویسید