خانه / برگزیده‌ها,

تکلیف دومین گزینه خط حمله پرسپولیس مشخص شد

پرسپولیس
پرسپولیس

در روز‌های گذشته اخباری مبنی بر تمایل پرسپولیس برای جذب عمر السومة در رسانه‌ها و برخی خبرگزاری‌ها منتشر شد. بازیکنی که فصل قبل به صورت قرضی در العربی به میدان رفت و اکنون در تمرینات تیم اصلی خود یعنی الاهلی عربستان به سر می‌برد.

او یک سال دیگر با تیم سعودی قرارداد دارد، اما الاهلی تمایلی به ادامه همکاری با عمر السومة ندارد و حاضر است در ازای دریافت یک پیشنهاد مطلوب، این مهاجم را بفروشد. العربی برای جذب مهاجم سوری، یک میلیون دلار پیشنهاد داده بود که این رقم توسط تیم عربستانی رد شد. آن‌ها خواستار دریافت ۲ میلیون دلار هستند.

روزنامه الوطن در شماره امروز خود نوشت باشگاه العربی قطر در تلاش برای نهایی کردن چند قرارداد مهم، پیش از آغاز اردوی پیش فصل در اسپانیا است چرا که مدیریت باشگاه تلاش می‌کند تا لیست تیم را با انتقالات جذاب داخلی و خارجی تکمیل کند.

این روزنامه نوشته است یکی از بازیکنی که فصل قبل با این تیم درخشید تا العربی پس از سال‌ها در جام امیر قطر به قهرمانی برسد، عمر السومة است که همچنان در انتظار تمدید قراردادش به سر می‌برد.

الوطن اضافه کرده اخیراً اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه العربی پس از عقد قرارداد با محمد التعبونی بازیکن هلندی تیم فاینورد روتردام، سرانجام به عقد قرارداد با السومة و بازگرداندن او به این تیم نزدیک شده است.

باید دید سرانجام سرنوشت مهاجم مطرح سوری چه خواهد شد و عمر السومة فصل بعد را با پیراهن چه تیمی به میدان خواهد رفت. پیش از این نیز از عبدالرزاق حمدالله به عنوان مهاجم مدنظر گل محمدی نام برده شده بود که او نیز در الاتحاد عربستان به کارش ادامه می‌دهد. البته هیچ گاه این اسامی از سوی منابع معتبر و نزدیک به پرسپولیس تأیید یا تکذیب نشدند

اولین دیدگاه را بنویسید