خانه / برگزیده‌ها,

توضیحات ساترا درباره ترانه پایانی «پوست شیر»

پوست شیر
پوست شیر

معاون امور کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا درباره اصلاحیه تیتراژ پایانی سریال «پوست شیر» توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: ساترا از همان ابتدا به نسخه‌ای از سریال «پوست شیر» مجوز داد که در تیتراژ پایانی موسیقی بدون کلام داشت و فاقد ترانه‌خوانی بود.

چندی پیش ترانه تیتراژ پایانی سریال «پوست شیر»، از خروجی شبکه نمایش خانگی «فیلم‌نت» حذف شد. محمدصادق افراسیابی معاون امور کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا درباره این اتفاق به خبرنگار رادیو و تلویزیون ایرنا گفت: تمام قسمت‌های پوست شیر از ساترا مجوز داشته و در قسمت پایانی هم نسخه‌ای که مجوز گرفت، در تیتراژ آخرش موسیقی بدون کلام داشت.

وی با تاکید بر این که خود پلتفرم فیلیمو هم این موضوع را قبول دارد افزود: در قسمت آخر شاهد بودیم که آن موسیقی بدون کلام همراه با یک ترانه غیرمجاز پخش شد. ما در این رابطه تذکر دادیم و پلتفرم هم بلافاصله تیتراژ را اصلاح و ترانه را حذف کرد.

توضیحات ساترا درباره ترانه پایانی «پوست شیر»: به نسخه بدون کلام مجوز دادیم

افراسیابی در پاسخ به این سوال که چرا همین ترانه در چند قسمت قبل و در سکانس کشته‌شدن ساحل مجوز گرفت توضیح داد: این که یک موسیقی در ماشین پخش می‌شود و همان موسیقی در تیتراژ پایانی مجوز نمی‌گیرد، یک موضوع فنی و تکنیکی است که در شورای صدور مجوز انتشار ساترا روی این موضوع بحث شده است و اعضای شورا که خبرگان حوزه فیلم و سریال کشور هستند، میان پخش بخش خیلی کوتاهی از یک موسیقی در جریان داستان یکی از قسمت‌های سریال با پخش موسیقی در تیتراژ پایانی سریال تفاوت قائل هستند.

معاون امور کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا گفت: الان همان نسخه‌ای که ساترا مجوز داده در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود. در واقع ترانه تیتراژ اصلا در آن نسخه که به ما ارائه شده بود وجود نداشت که بخواهد مجوز بگیرد و برخی مطالبی که در رسانه‌ها قبلاً منتشر شده بود حاکی از گمانه زنی‌های رسانه‌ها بود.

به گزارش ایرنا، سریال پوست شیر به کارگردانی جمشید محمودی، تهیه‌کنندگی نوید محمودی و نویسندگی جمشید محمودی و رضا بهاروند چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ با پخش قسمت هشتم از فصل سوم به پایان رسید.

اولین دیدگاه را بنویسید