خانه / برگزیده‌ها,

تصمیم غیرمنتظره ساپینتو علیه ۲ ستاره استقلال

استقلال
استقلال

آبی پوشان تهران از هفته دهم رقابتهای لیگ برتر روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف آلومینیوم رفتند که این دیدار برای آنها نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل نداشت تا بین این تیم و صدر جدول ۲ امتیاز اختلاف ایجاد شود.

ساپینتو که برای سومین بازی متوالی به دلیل محرومیت نتوانست تیمش را از کنار زمین هدایت کند، در این بازی هم ترکیبی کاملاً آشنا و با کمترین تغییر نسبت به بازی‌های گذشته به زمین فرستاد و مثل چند بازی اخیر همچنان اثری از صالح حردانی در بین نفرات اصلی وجود نداشت.

همچنین ابوالفضل جلالی مدافع چپ و ملی پوش آبی پوشان هم که جایگاه ثابتی در ترکیب ندارد در بین ۱۱ نفری که قرار بود بازی را آغاز کنند حضور نداشت. به جز این دو بازیکن ملی پوش، ۳ بازیکن جوان که کمترین میزان حضور را در تیم شان داشتند به همراه عزیز بک آمانوف غایبان همیشگی این تیم را تشکیل می‌دادند.

به نظر می‌رسد سرمربی پرتغالی آبی پوشان به ترکیب مورد نظر و ایده آل خود دست پیدا کرده و اگر بازیکنانش با محرومیت و مصدومیت مواجه نباشند، اغلب از ۱۱ نفری استفاده می‌کند که مقابل آلومینیوم به میدان رفتند و تنها شاید ابوالفضل جلالی و جعفر سلمانی باشند که ۵۰-۵۰ در ترکیب ثابت جابجا شوند.

سایپنتو ترجیح می‌دهد از یامگا به جای حردانی در دفاع راست استفاده کند تا مثلث محبی، قایدی و بابایی را در جلوی زمین داشته باشد و همین باعث می‌شود صالح حردانی از ترکیب ثابت این تیم دور شود.

آبی پوشان در هفته یازدهم میهمان تیم هوادار هستند که این دیدار از ساعت ۱۶ روز جمعه ۶ آبان در تهران برگزار می‌شود.

اولین دیدگاه را بنویسید