خانه / برگزیده‌ها,

تصمیم جدید ساپینتو درباره ارسلان مطهری

ارسلان مطهری
ارسلان مطهری

امیرارسلان مطهری مهاجم گرمساری تیم استقلال که در تاریخ دوازدهم تیرماه سال جاری با نشستن کنار مصطفی آجورلو قراردادش را با این باشگاه به مدت دو سال دیگر تمدید کرده بود حالا با شرایطی متفاوت نسبت به اوایل شهریور ماه سال جاری به تعطیلات رفته است.

مطهری در آخرین روزهای مرداد ماه متوجه شد باشگاه استقلال در نظر دارد او را از لیست خارج کند تا کاوه رضایی به جایش به جمع آبی پوشان اضافه شود. این در حالی بود که در آن برهه عنوان می شد رضایی بعد از یک ماه بدنسازی قادر به همراهی تیم استقلال است چون تازه از بند مصدومیت رها شده بود و از نظر بدنی در سطح ورود به لیگ نبود. اما اصرار مطهری به ماندن در استقلال و تمایل رضایی برای انتقال قرضی به تراکتور (به دلیل مشکلات مربوط به اقامت دائمی اش در بلژیک) همه و همه موجب شدند تا مطهری در استقلال بماند و در روزهای حساس بازی با هوادار و نساجی(در سوپرجام)، به کار تیمش بیاید.

مطهری در دیدار با هوادار برای اولین بار در این فصل در ترکیب اصلی استقلال به میدان رفت و خیلی زود در دقیقه هشتم بازی پاس مهمی را برای محبی ارسال کرد و پایه گذار تک گل سه امتیازی استقلال (برای رسیدن به دو امتیازی پرسپولیس و رده دوم جدول رده بندی) شد. او ۵ روز بعد دوباره در ترکیب اصلی به زمین رفت و در تاریخ یازدهم آبان هم در دقیقه ۵۲ توانست با یک ضربه سر چرخشی، کرنر ارسالی مهدی قایدی را تبدیل به گل کند و قهرمانی تیمش را رقم بزند.

اما درست یکی دو هفته پیش از این دو اتفاق مهم (که ظرف ۶ روز برای مطهری رقم خورد) اخباری در ارتباط با جدایی احتمالی این بازیکن در نیم فصل از جمع آبی پوشان به گوش می رسید. مبنی بر اینکه در راستای اتفاقات ابتدای فصل، مطهری با انتقال قرضی از این تیم جدا شده و به جایش یک هافبک طراح به جمع آبی پوشان اضافه خواهد شد. اما حالا اخبار مربوط به مطهری درست برعکس این است و مطهری مورد توجه ساپینتو قرار گرفته و به فتح الله زاده هم گفته که تحت هیچ شرایطی روی انتقال قرضی این بازیکن برنامه ریزی نکند.

از طرفی گفته می شود ناکارآمدی سجاد شهباززاده در این ۱۲ بازی(۱۱ دیدار لیگ برتری بعلاوه مسابقه سوپرجام) که نه گلی به ثمر رسانده، نه پنالتی گرفته و نه پاس گلی ارسال کرده موجب شده تا اسم این بازیکن در لیست مازاد سرمربی پرتغالی استقلال قرار بگیرد و از حالا روی خروجش از تیم برنامه ریزی کند.

اولین دیدگاه را بنویسید