خانه / برگزیده‌ها,

بی‌اعتنایی ستاره پرسپولیس به پیشنهاد هنگفت اماراتی‌ها

مهدی ترابی
مهدی ترابی

در لحظاتی که رضا درویش در برنامه ورزش و مردم پرده از مشتری سمج مهدی ترابی از لیگ ادنوک برمی‌داشت، هافبک پرسپولیس در تمرینات هوازی این تیم در استادیوم کاظمی مشارکت داشت.

ترابی که فصل گذشته یک تنه روی ۱۵ گل پرسپولیس اثر داشت و موثرترین بازیکن این تیم به شمار می‌رفت، در آخرین سال قراردادش تلاش خواهد کرد تا یک قهرمانی دیگر را هم برای این تیم کسب کند.

نکته قابل توجه اینکه او از زمان ورود به پرسپولیس تنها یک فصل را بدون جام سپری کرده و در عوض در هر دو دبل قهرمانی قرمزها، پیراهن این تیم را برتن داشته است.

او که یک حضور ناموفق در لیگ ستارگان را در کارنامه دارد، به هیچ وجه نمی‌خواهد در فصل مهم منجر به جام ملت‌های آسیا روی کارنامه خود ریسک کند و ترجیح می‌دهد با حضور در پرسپولیس، برای ورود به ترکیب اصلی تیم‌ملی تلاش خود را ادامه دهد.

جالب است بدانید مهدی ترابی تنها ۲۸ سال دارد و در این مدت برای پرسپولیس ۱۵۳ بازی انجام داده و اگر حضورش در این تیم ادامه پیدا کند، هیچ بعید نیست که او بتواند رکورد تاریخی علی پروین را بشکند.

ترابی در این مدت ۴۲ بازی ملی انجام داده و در دو جام جهانی نیز حضور داشته و احتمالا در دومین جام ملت‌ها نیز مشارکت خواهد کرد.

اولین دیدگاه را بنویسید