خانه / برگزیده‌ها,

بمب نقل و انتقالات در ترکیه پرسپولیسی می‌شود؟

سعید عزت اللهی
سعید عزت اللهی

سعید عزت‌اللهی ستاره تیم ملی و باشگاه وایله دانمارک بمب نقل و انتقالات تابستانه است و ۳ تیم پرسپولیس، استقلال و سپاهان به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن هستند. در این بین با وجود تماس‌های مکرر نکونام با سعید، این هافبک خوش استایل به پیوستن به پرسپولیس نزدیک‌تر است. همانطور که چند هفته قبل خبر دادیم، باشگاه پرسپولیس از مدت‌ها قبل مذاکرات خود را برای جذب عزت‌اللهی شروع کرده و توافقات با خود این بازیکن هم در مرحله نهایی قرار دارد.

سعید ۶ ماه دیگر با باشگاه وایله دانمارک قرارداد دارد و این باشگاه هم با توجه به اینکه چراغ سبزی از سوی ستاره ایرانی خود برای تمدید قرارداد دریافت نکرده، بی میل نیست او را بفروشد و از این راه پولی به جیب بزند. آنطور که شنیدیم مبلغ رضایتنامه عزت‌اللهی ۳۰۰ هزار دلار است و قرار است این پول توسط هوادار متمول پرسپولیس که همواره در نقل و انتقالات به این تیم کمک می‌کند، پرداخت شود.

گل محمدی شخصا با عزت‌اللهی صحبت کرده و موافقت او را برای پرسپولیسی شدن گرفته است. سعید هم به یحیی اعلام کرده دوست دارد برای پرسپولیس بازی کند و بدش نمی‌آید به ایران برگردد. با این حال احتمال هایجک شدن این بازیکن توسط استقلال هم وجود دارد، چراکه سعید ارتباط بسیار خوبی با جواد نکونام دارد. با این حال یحیی اصرار زیادی روی جذب عزت‌اللهی دارد و در صورت توافق نهایی و پرداخت پول رضایتنامه توسط باشگاه پرسپولیس، این بازیکن در اردوی ترکیه به جمع قرمز‌ها اضافه خواهد شد.

اولین دیدگاه را بنویسید