خانه / برگزیده‌ها,

بزرگ‌ترین مشکل پرسپولیس چیست؟

حمید درخشان

پرسپولیس در تابستان نقل و انتقالات فوق العاده ای داشت و ستاره‌های بسیار خوبی جذب این تیم شدند. بعد از جدایی بشار رسن و احمد نوراللهی، پرسپولیس در میانه میدان با ضعف روبه‌رو بود. در تابستان اما سعید صادقی و سروش رفیعی به این تیم اضافه شدند و قرارداد مهدی ترابی هم تمدید شد. این ۳ بازیکن بهترین پاسورهای فصل قبل لیگ برتر بودند و هواداران پرسپولیس رویای یک تیم هجومی را در این فصل داشتند.

آن‌ها امیدوار بودند با حضور صادقی، ترابی و رفیعی پرسپولیس در خلق موقعیت فوق العاده کار کند و فرصت‌های زیادی در طول بازی برای مهاجمان خلق کند. اتفاقی که رخ نداد و هنوز رویای هواداران پرسپولیس برآورده نشده است. تیم گل‌محمدی با وجود اینکه بهترین تیم از لحاظ مالکیت است، ولی در خلق موقعیت عملکرد خوبی نداشته و زدن ۲۱ گل در ۱۸ بازی نشان دهنده همین موضوع است.

یحیی در طول این فصل روش‌های مختلفی را برای خلق موقعیت گل امتحان کرده و در چینش نفرات خود هم تغییرات زیادی داشته است. با این حال هنوز در زمینه خلق موقعیت گل پرسپولیس دچار مشکل است و به همین دلیل مقابل تیم‌هایی که دفاع قدرتمندی دارند و خوب کارهای دفاعی را انجام می‌دهند، پرسپولیس دچار ضعف است و به مشکل می‌خورد. حال باید دید در ادامه فصل گل‌محمدی می‌تواند بزرگترین مشکل تیمش را حل کند یا خیر.

اولین دیدگاه را بنویسید