خانه / برگزیده‌ها,

بریتنی اسپیرز در یک رستوران از کوره در رفت

بریتنی اسپیرز
بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز جمعه شب در رستورانی در لس آنجلس دچار فروپاشی روانی شد. بر اساس گزارش‌ها،‌ این ستاره ۴۱ ساله موسیقی پاپ پس از اینکه به همراه همسرش سام اصغری ۲۸ ساله و محافظانشان برای صرف شام به رستورانی در وودلند هیلز رفته بودند، دچار یک حمله ناشی از اختلال دوقطبی شد.

ظاهرا این خواننده معروف زمانی تحریک شد که چند مشتری رستوران گوشی‌ تلفن همراه خود را بیرون آورده و از او عکس و فیلم گرفتند.

بریتنی اسپیرز در یک رستوران از کوره در رفت

در فیلم این حادثه می‌بینیم که بریتنی سعی می‌کند صورتش را با یک منو بپوشاند تا چشمان کنجکاو را از خود دور نگه دارد. شاهدان عینی ادعا می‌کنند که این برنده جایزه گرمی رفته رفته بیشتر ناراحت شد و شروع به فریاد زدن و گفتن حرف‌های نامفهوم کرد که باعث شد همسرش آنجا را ترک کند. بریتنی هم چند لحظه بعد آنجا را به همراه محافظش ترک کرد.

بریتنی اسپیرز در یک رستوران از کوره در رفت
بریتنی اسپیرز در یک رستوران از کوره در رفت
بریتنی اسپیرز در یک رستوران از کوره در رفت

این ستاره دنیای موسیقی در سال ۲۰۲۱ فاش کرد که به اختلال دوقطبی مبتلاست. او در طول ۱۳ سالی که تحت سرپرستی پدرش، جیمی اسپیرز بود کنترل بسیاری از امور زندگی شخصی و حرفه‌ای خود را به دست نداشت و برخلاف میل خود دارو مصرف می‌کرد. این قیومیت در نوامبر ۲۰۲۱، پس از یک نبرد دادگاهی پایان یافت. بریتنی که سه بار ازدواج کرده از این که چگونه تقریبا تمامی جنبه‌های زندگی‌اش تحت کنترل پدرش بوده شکایت داشت.

بریتنی مدت کوتاهی پس از آنکه در سال ۲۰۰۷ سر خود را تراشید و با چتر به یک ماشین حمله کرد، تحت سرپرستی پدرش قرار گرفت. مشکلات روانی بریتنی بر روابط او با پسرانش جیدن ۱۶ ساله و شان ۱۷ ساله که با پدرشان کوین فدرلین زندگی می‌کنند، تاثیر گذاشته است.

اختلال دوقطبی یک وضعیت سلامت روان است که در صورت ابتلا به آن، خلق و خوی فرد به‌طور قابل توجهی بالا و پایین می‌رود.

این خواننده در پست‌های قبلی خود در شبکه‌های اجتماعی در مورد اینکه چگونه سفر به کشورهای مختلف به او کمک کرده تا با شرایط خود کنار بیاید صحبت کرده بود.

اولین دیدگاه را بنویسید