خانه / برگزیده‌ها,

با وجود اصرار رضا درویش؛ هنوز از لیست جدید یحیی هیچ خبری نیست

رضا درویش
رضا درویش

باشگاه پرسپولیس برای تقویت خط حمله خود برای فصل جدید لیگ برتر و همچنین حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا به دنبال جذب یک مهاجم ششدانگ است.

گفته می‌شود مدیران پرسپولیس برای تقویت خط حمله خود با دکلان مک‌مانوس مهاجم اسکاتلندی به توافق رسیدند. این مهاجم ۱۸۰ سانتی متری نیوسِینتس بازی می‌کند و در دو سال اخیر در ۵۱ بازی ۵۰ گل به ثمر رسانده است. او همچنین فصل گذشته آقای گل لیگ ولز شد.

یکی از نزدیکان یحیی گل محمدی به ما خبرداد که سرمربی پرسپولیس نه اسم آقای ولز و نه هیچ اسم دیگری برای خرید به رضا درویش نداده است. همچنین درخبر‌ها آمده بود؛ باشگاه پرسپولیس به دنبال تمدید قرارداد با چند بازیکنی است که قراردادشان به پایان رسیده است. بازیکنانی، چون میلاد سرلک، سعید صادقی، عیسی آل کثیر، گئورگی گولسیانی، امید عالیشاه و یکی دو بازیکن دیگر نفراتی هستند که با پایان فصل قراردادشان با باشگاه به پایان رسیده و بازیکن آزاد محسوب می‌شوند. از این رو رضا درویش مذاکره با این نفرات را استارت زده است. ضمن این که به جز گئورگی گولسیانی هیچ کدام از این نفرات ملی پوش نبوده و مدیرعامل پرسپولیس نباید در انتظار پایان اردوی تیم ملی برای توافق با این نفرات باشد.

در مورد گئورگی گولسیانی ذکر این نکته ضروری است که خود گولسیانی علاقه‌مند به حضور در جمع سرخپوشان برای لیگ بیست‌وسوم است و یحیی گل محمدی هم تمایل زیادی برای ادامه همکاری با این مدافع گرجستانی دارد، اما موضوع اصلی قانون جدید فدراسیون فوتبال برای ثبت قرارداد ریالی با بازیکنان خارجی است. قانونی که گولسیانی در رسانه‌ها تاکید کرده در صورت محقق شدن آن دیگر در فوتبال ایران نخواهد ماند. این درحالی است که با توجه به قانون جدید سقف بودجه، هنوز تکلیف ماندن یا رفتن یحیی گل محمدی در پرسپولیس مشخص نیست.

با وجود اصرار رضا درویش، سرمربی پرسپولیس هنوز هیچ لیستی به مدیرعامل این باشگاه نداده است. یحیی گل محمدی حتی لیست بازیکنان مد نظر خود یا لیست خروجی را هم نداده تا رضا درویش بخواهد برای تمدید یا جدایی مذاکره و تصمیم بگیرد. درویش منتظر یحیی گل محمدی است تا پس از راضی کردن سرمربی پرسپولیس به ماندن و ادامه همکاری، در جلسه‌ای دو نفره لیست مورد نظر را از یحیی گل محمدی تحویل بگیرد.

اولین دیدگاه را بنویسید