خانه / برگزیده‌ها,

بازگشت صابر ابر و سارا بهرامی باهم به وطن

صابر ابر و سارا بهرامی
صابر ابر و سارا بهرامی

محمود بابایی اظهار کرد: هم‌اینک در حال آماده‌سازی، تبلیغات و بسته‌های تبلیغی کار هستیم که بعد از دهه نخست محرم نسبت به اکران فیلم اقدام شود.

وی درباره پیش‌بینی خود از میران استقبال مردمی از فیلم ادامه داد: با توجه به این که مردم دهه نخست محرم در روضه‌خوانی و محافل مذهبی هستند و کمتر به سینما می‌روند، تجربه پارسال اکران بدون قرار قبلی در ماه محرم نشان داد که استقبال خوبی از طرف مردم بعد از دهه نخست را در سینما‌ها شاهد بودیم.

تهیه‌کننده بعد از رفتن با بیان این‌که در آخرین فرصت اکران تابستانی قرار داریم و بعداز این، فرصت اکران را از دست می‌دهیم گفت: با توجه به تجربه سینما‌ها در پارسال، ترجیح می‌دهیم بعد از رفتن را در تابستان اکران کنیم و مردم به سینما‌ها بیایند.

بابایی درباره برآورد میزان فروش گفت: تمام کسانی که در حوزه پخش هستند و سال‌ها در این حوزه کار می‌کنند هم نمی‌توانند پیش‌بینی درستی ارائه کنند. تا ۸ سال پیش اکران محرم در پاییز بود و سینما‌ها کم رونق بودند. شرایط اکران به قدری پیچیده است که نمی‌شود پیش‌بینی درستی از میران فروش داشت.

تهیه‌کننده همچنین بدون قرار قبلی با اشاره به فروش ۴ میلیاردی این فیلم در سال گذشته گفت: با وجود این که فیلم لوکیشن‌های متعددی داشت، اما نسبت به فیلم‌های اجتماعی که در سال گذشته ساخته شد، فیلم ارزانی بود. با وجود این که سیرک بزرگی ساختیم و ۹ بازیگر چهره داشتیم.

بعد از رفتن فیلم ایرانی به نویسندگی و کارگردانی رضا نجاتی و تهیه کنندگی محمود بابایی محصول سال ۱۴۰۱ است. در این فیلم، صابر ابر، سارا بهرامی، پوریا رحیمی‌سام، پانته‌آ پناهی‌ها، بهرام شاه‌محمدلو، احترام برومند، روشنک گرامی، یسنا میرطهماسب، خسرو احمدی و حامی ترابی ایفای نقش می‌کنند.

داستان بعد از رفتن از این قرار است: آرش بعد از مدت‌ها دوری به زادگاهش بازمی‌گردد و به دنبال گمشده‌اش است … این فیلم در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر نامزد بهترین نقش مکمل زن با بازی پانته‌آ پناهی‌ها و بهترین فیلم اول برای کارگردانی رضا نجاتی شد.

اولین دیدگاه را بنویسید