خانه / برگزیده‌ها,

بازارگرمی پرسپولیسی‌ها با اسم فرهاد مجیدی؟

فرهاد مجیدی
فرهاد مجیدی

یکی از تیم‌هایی که بیشترین شایعات حول و حوش آن می‌چرخد، اتحاد کلبا با سرمربیگری فرهاد مجیدی است.

در خبرها آمده بود؛ ملاپا مهاجم سرشناس اتحاد کلباء با فرهاد مجیدی به مشکل خورد و مجبور شد که قراردادش را با تیم فسخ کند و جدا شود. فرهاد مجیدی برای پر کردن جای خالی این بازیکن دو گزینه را مد نظر دارد.

طبق اعلام روزنامه الخلیج گزینه نخست مجیدی یک مهاجم ایرانی است و گزینه دوم هم یک مهاجم آفریقایی است که در لیگ ترکیه بازی می‌کند. پیش از این هم از لوکادیا به عنوان یکی از گزینه‌های فرهاد مجیدی برای جایگزینی ملاپا یاد شد که این را روزنامه الخلیج رد کرد.

اتحاد کلباء با هدایت مجیدی شروع بسیار خوبی در فصل جاری لیگ امارات داشت اما در هفته‌های اخیر تیم نتایج این تیم چندان جالب نبوده است.

پیش تر نوشته بودیم؛ سرمربی پیشین استقلال که در حال حاضر در الاتحاد کلبا حضور دارد، به دنبال تقویت تیمش در بازار زمستانه است و در این راستا شایعات مختلفی در خصوص علاقه او به خرید بازیکن ایرانی به گوش می‌رسد. این در حالی است که فرهاد مجیدی علاقه‌ای به خرید بازیکن از باشگاه سابق خودش استقلال ندارد.

شنیدیم فرهاد مجیدی نمی‌خواهد فردا روزی قهرمان نشدن تیم ساپینتو گردن او بیفتد و بنابراین قصد ندارد از استقلال بازیکن بگیرد. مجیدی نزد هواداران استقلال جایگاه ویژه‌ای داشته و خودش هم به خوبی به این موقعیت آشناست و به دوستان و نزدیکانش نیز گفته است که هرگز دنبال تضعیف یا زمین زدن تیم ساپینتو نیست. فرهاد مجیدی در عمل قصد دارد نشان دهد به استقلال علاقمند است و برهمین اساس چشم خود را بر روی بازیکنان آبی پوش بسته است.

در همین راستا شنیدیم هیچ یک از بازیکنان پرسپولیس و شاگردان یحیی گل محمدی نیز در لیست خرید یا حتی گزینه‌های خرید فرهاد مجیدی قرار ندارند. ظاهرا شهریار مغانلو تنها بازیکن شاغل در لیگ برتر ایران است که مورد توجه سرمربی اتحاد کلبا قرار گرفته اما باشگاه سپاهان به صراحت مخالف این جدایی است.

همچنین شنیده می‌شود علی قلی زاده و امیرحسین حسین‌زاده دو بازیکن شارلوآ نیز مورد توجه سرمربی اتحاد کلبا قرار گرفته اند اما هیچ یک از بازیکنان پرسپولیس مورد نظر فرهاد مجیدی نیستند.

اولین دیدگاه را بنویسید