خانه / برگزیده‌ها,

این فیلم ایرانی در یک روز ۱۳۲ هزار نفر را به سینما کشاند

فیلم سینمایی
فیلم سینمایی

روز گذشته، سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت‌ماه، ۲۰۶ هزار نفر به سینما رفتند که این آمار، بیشترین میزان مخاطب طی ۳ سال اخیر را نشان می‌دهد. برای روز گذشته، ۲۸۵۲ سانس تعریف شد و گیشه به رقم ۵ میلیارد و ۳۸۸ میلیون تومان رسید.

طبق انتظارها، کمدی فسیل، باز هم رکورد خود را شکست و توانست با جذب ۱۳۲ هزار مخاطب، علاوه بر اینکه شلوغ‌ترین روز اکران خود را تجربه کرد بلکه به رکورد تعداد مخاطبان کمدی مطرب نیز رسید. فسیل با گذر از ۱۳۲ هزار مخاطب، ضمن گذشتن از تعداد مخاطبان روزانه فیلم مطرب، باید از مرز ۱۶۰ هزار نفر در یک روز گذر کند تا بتواند رکورد هزارپا را نیز بشکند.

این فیلم موفق شد طی روز گذشته، ۱۰۶۰ سانس نمایش داشته باشد و ۳ میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان نیز بفروشد. فروش کلی این فیلم نیز ۱۰۴ میلیارد تومان شده است. سه کام حبس، دومین فیلم پراقبال روز گذشته بود. فیلم سامان سالور موفق شد با جذب بیش از ۱۸ هزار مخاطب، ۵۱۳ میلیون تومان فروش داشته باشد.

آهنگ دونفره نیز برای روز گذشته، بیشتر از ۱۴ هزار نفر را به سینما‌ها کشاند و توانست ۳۶۶ میلیون تومان فروش داشته باشد. چهارمین فیلم پراقبال دیروز، عروس خیابان فرشته بود که ۷۶۰۰ مخاطب داشت و در گیشه، به رقم ۱۹۶ میلیون تومان رسید.

جنگ جهانی سوم نیز با ۶۴۰۰ مخاطب، ۱۸۶ میلیون تومان فروش کرد. از هفته آینده، خط فرضی به روی پرده می‌رود که قطعا بر تعداد مخاطبان روزانه سینما‌های کشور خواهد افزود. ضمن اینکه تصور می‌شود ناوگان اکران، همچنان تا سقف فروش روزانه خود فاصله دارند و هر چه زمان بگذرد، بر تعداد مخاطبان این آثار نیز افزوده خواهد شد؛ بنابراین باید منتظر روز‌های به‌مراتب بهتر برای سینما‌های کشور بود.

اولین دیدگاه را بنویسید