خانه / برگزیده‌ها,

ایجنت مهدی طارمی با یک استوری هواداران منچستریونایتد را سر کار گذاشت!

ایجنت مهدی طارمی یکی از اهداف نقل‌وانتقالاتی منچستریونایتد پس از انتشار تصویری از اولدترافورد در اینستاگرامش، هواداران را دچار سردرگمی کرد.

«برنا خرمدل» مدیرعامل شرکت «اروند اسپورت» که ایجنت مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو است، صبح چهارشنبه تصویری از اولدترافورد منتشر و همچنین لوکیشن را هم بالای این تصویر درج کرد.

هواداران منچستریونایتد به سرعت به این پست واکنش نشان دادند. یک نفر در توییتر نوشت: «این نماینده اوست؟ در اولدترافورد چه‌کار می‌کند؟» و دیگری افزود: «بالاخره توانستیم یک مهاجم مناسب داشته باشیم!» نفر سومی در این باره نوشت: «اتفاق افتاد!» و چهارمین نظر دارد: «بزن بریم!»

با وجود اشاره این ایجنت، رسانه «منچستر اونینگ نیوز» ادعا می‌کند که او اصلاً در اولدترافورد نبوده است.

شیاطین‌سرخ ابتدای جولای نسبت به جذب مهدی طارمی ابراز علاقه کردند. او به عنوان گزینه هجومی برای آلترناتیو هری کین در نظر گرفته شد که البته انتقال او هم برای یونایتد گران تمام می‌شد. باشگاه پورتو پیشنهادات حداقل ۱۷ میلیون پوندی را برای مهاجم ۳۰ ساله بررسی خواهد کرد.

در حال حاضر اولویت باشگاه منچستریونایتد پس از جدایی داوید دخئا جذب یک دروازه‌بان است که گفته می‌شود با قراردادی ۴۰ میلیون پوندی در آستانه جذب آندره اونانا هستند.

اولین دیدگاه را بنویسید