خانه / برگزیده‌ها,

اولتیماتوم استقلالی ها به پرسپولیس

دربی
دربی

پیکار‌های لیگ برتر پنجشنبه این هفته با برگزاری هفته پایانی به پایان خواهد رسید و پس از آن همه نگاه‌ها معطوف به جام حذفی خواهد شد. مسابقاتی که استقلال و پرسپولیس همچنان در آن حضور دارند و همین مسئله بر میزان حساسیت و جذابیت آن به طرز بسیار زیادی افزوده است.

طبق برنامه‌ریزی استقلالی‌ها باید سوم خرداد در ورزشگاه آزادی به مصاف نساجی مازندران بروند و با توجه به اینکه بر اساس قرعه کشی میزبان هستند، هیچ مشکلی از بابت در اختیار داشتن تماشاگران خود نخواهند داشت، اما بحث اصلی مسابقه هوادار و پرسپولیس است. دیداری که چهارم خرداد برگزار می‌شود و فعلاً روی کاغذ ورزشگاه شهید دستگردی میزبان آن خواهد بود و قاعدتاً بدون حضور تماشاگر انجام می‌شود.

باشگاه هوادار تاکید دارد برای استفاده از شرایط میزبانی می‌خواهد این بازی حتماً در دستگردی برگزار شود و حتی شاهرخ بیانی یکی از اعضای کادرفنی این تیم چند روز قبل در گفتگوی اختصاصی با خبرورزشی صراحتاً گفت هوادار با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بازی نمی‌کند، اما از وقتی که مسابقه پیکان با پرسپولیس از دستگردی به آزادی منتقل شد، زمزمه‌هایی مبنی بر تغییر محل برگزاری دیدار مرحله نیمه نهایی هم به گوش میرسد.

بازیکنان استقلال امروز قبل از تمرین روی همین مسئله زوم کرده بودند و با هم صحبت می‌کردند آن‌ها تاکید داشتند باشگاه باید از تمام ظرفیت‌های قانونی و مدیریتی خود استفاده کند تا مسابقه پیکان با پرسپولیس طبق برنامه کنونی در ورزشگاه شهید دستگردی برگزار شود و به شاگردان یحیی گل محمدی اجازه حضور در استادیوم آزادی برای انجام دیدار مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی داده نشود.

استقلالی‌ها مدعی بودند باشگاه در صورت لزوم حتی باید اولتیماتوم بدهد و مانع از انجام چنین کاری بشود.

اولین دیدگاه را بنویسید