خانه / برگزیده‌ها,

انصراف استقلال از یک خرید مهم؛ پرسپولیس هم این مدافع را نمی‌خواهد

محمد نادری
محمد نادری

محمد نادری که فصل گذشته در لیگ ترکیه توپ می‌زد امیدوار بود بتواند دوباره آبی پوش شود، اما خرید آرمین سهرابیان، ماندن ابوالفضل جلالی پس از فسخ قرارداد و حضور جعفر سلمانی در استقلال، این تیم را با ترافیک مدافع چپ پا روبرو کرده است. براین اساس نادری شانسی برای پیوستن به استقلال ندارد! این درحالی است که گفته می‌شود پرسپولیس نیز برنامه‌ای برای خرید این بازیکن شناخته شده ندارد.

پرسپولیس، اما برخلاف استقلال، به مدافع چپ نیاز دارد چرا که در حال حاضر علی نعمتی را در اختیار داشته و محمد مهدی احمدی و حتی وحید امیری بیشتر هافبک و وینگر به شمار می‌روند تا دفاع چپ! با این وجود یک دلخوری قدیمی باعث شده است که یحیی گل محمدی سراغی از شاگرد سابق خودش محمد نادری نگیرد. نادری یک فصل و نیم در تیم پرسپولیس عضویت داشت و با این تیم دو قهرمانی لیگ برتر و یک جام حذفی را کسب کرد. این بازیکن چپ پا با تیم کورتریک بلژیک قرارداد داشت و درآن مدت به صورت قرضی در تیم پرسپولیس حضور داشت و یحیی گل محمدی نیز خواهان تمدید حضورش در این تیم شد.

نادری تابستان سال ۱۳۹۹ حاضر نشد با مدیران باشگاه پرسپولیس روبرو شود و مذاکره کند. ازباشگاه اصرار بود و از محمد نادری انکار؛ در نهایت یحیی گل محمدی تصمیم به خرید سعید آقایی گرفت. وقتی این خبر به گوش محمد نادری رسید این بار جواب تماس پرسپولیسی‌ها را داد، اما یک شرط گذاشت: «باید خودم با آقا یحیی جلسه بگذارم و خودم از او برای فیکس شدن تضمین بگیرم!»

نادری پس از درخشش در پرسپولیس تلاش می‌کرد ضمن دعوت به تیم ملی به مهره‌ای فیکس در تیم ایران تبدیل شود و این مستلزم فیکس بازی کردن در باشگاه خودش بود. گل محمدی وقتی این خواسته محمد نادری را شنید به شدت با ملاقات خصوصی با او مخالفت و اعلام کرد او برای فیکس شدن باید با سعید آقایی رقابت کند. همین مخالفت یحیی باعث شد آبان ماه سال ۱۳۹۹ محمد نادری در اقدامی عجیب راهی استقلال شود، اما با وجود نمایش خوب در این تیم باز هم نتوانست پیراهن تیم ملی ایران را بپوشد.

اولین دیدگاه را بنویسید