خانه / برگزیده‌ها,

ادعای جالب یک کارشناس؛ استقلال بهترین تیم ایران است

استقلال
استقلال

علیرضا اکبرپور پیشکسوت استقلال می‌گوید در حال حاضر امیر قلعه‌نویی بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی بوده و همه فوتبالی‌ها باید از وی به عنوان یک ایرانی حمایت کنند.

در خصوص آخرین شرایط استقلال صحبت کنید؟

شرایط استقلال خوب است و بعد از بردی که مقابل فولاد به دست اورد توانست در جدول رده بندی در جایگاه مناسبی قراربگیرد و با رتبه دومی به استقبال تعطیلات برود.

تیم فولاد را چطور ارزیابی کردید؟

فولاد با تغییر و تحولی هم که در کادرفنی داشت باز هم نتوانست استقلال را متوقف کند و در خانه شکست خورد.البته فولاد در این دیدار عملکرد خوبی داشت و می‌تواند در دیدارهای باقی مانده تا پایان فصل بهتر عمل کند.

تا پایان لیگ ۷ بازی باقی مانده است به نظرتان استقلال می‌تواند باز هم قهرمانی را کسب کند؟

در حال حاضر استقلال از سایر تیمهای لیگ برتری بهتر بازی می‌کند و توانایی کسب دوباره عنوان قهرمانی را دارد و فقط در این بین نیاز به تمرکز دارد تا امتیازی را از دست ندهد.

مهدی قایدی این روزها در شرایط خوبی است؟

قایدی بازیکن توانمندی است و پتانسیل بالایی دارد و حتی می‌تواند در بهترین تیمهای اروپایی به میدان برود. قایدی امسال توانسته در بسیاری از بازیها کمک شایانی به تیم انجام دهد و امیدوارم که تا پایان فصل همین روند خوبش را ادامه دهد. استقلال برای قهرمانی دوباره به قایدی نیاز دارد.

ساپینتو هم بعد از چند بازی محرومیت روی نیمکت حضور داشت؟

این یک اتفاق خوب برای استقلال بود که ساپینتو روی نیمکت حضور داشت زیرا حضور وی کنار زمین به بازیکنان انگیزه می‌دهد. امیدوارم ساپینتو دیگر کاری نکند که از سوی کمیته انضباطی محروم شود زیرا نبودنش در این مقطع حساس به ضرر استقلال خواهد بود.

امیر قلعه نویی هم به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب شد در این باره چه نظری دارید؟

قلعه نویی جزو مربیان پرافنخار فوتبال ایران است که هم شناخت خوبی از بازیکنان و هم از لیگ برتر دارد و می‌تواند در این برهه به تیم ملی کمک کند. به نظرم باید همه از ایشان حمایت کنند تا بتواند در تیم ملی موفق بااشد و فوتبال ما بعد از سال‌ها در جام ملتها موفق ظاهر شود.

اولین دیدگاه را بنویسید