خانه / برگزیده‌ها,

اتهام آزارجنسی حبیب رضایی و مهدی کوشکی تائید شد!

مهدی کوشکی

بعد از جریاناتی که در پی افشاگری‌ها در جنبش می‌ تو علیه دو بازیگر مرد ایران رخ داد حبیب رضایی و مهدی کوشکی از ترانه علیدوستی و شبنم فرشادجو شکایت کردند.
حالا شبنم فرشادجو با انتشار رای دادگاه نوشت: «در پی شکایت حبیب رضایی و مهدی کوشکی علیه اینجانب شبنم فرشادجو ، ترانه علیدوستی و بابک کریمی به همراه چند هنرمند دیگر ، به اتهام افترا ,توهین ونشراکاذیب به شعبه ۴ بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شدم.
موضوع شکایت مربوط به پستی از من با موضوع عدم حمایت از شخص متهم به خشونت و آزارگری جنسی بود که منتشر کرده بودم و سایر دوستان بازنشر کردند.

بازپرس همه ی ما را احضار کرد هر چند به دلیل عدم حضور در ایران نتوانستم شخصا دلایلم را شرح دهم اما خوشبختانه سایر دوستان در دادسرا حاضر شده و به تفصیل دلایل و شهود خود را ارائه کردند و بازپرس نیز تحقیقات مفصلی را انجام داده که منجر به صدور قرار منع تعقیب شد.

البته شاکیان باز هم به قرار صادره اعتراض کردند اما قرار صادره در دادگاه نیز به نفع ما تایید شد و همگی از اتهام ،افترا و توهین تبرئه شدیم.

yektanet.com
به عبارت دیگر ما امر غیر واقعی و کذبی را به حبیب رضایی و مهدی کوشکی منتسب نکرده و تنها حقیقت را بیان کردیم.

در جلسات دفاع، به پرونده سابق کوشکی در خانه تتاتر هم اشاره شد که همینجا از دخترانی که مورد تجاوز و آزار جنسی- کلامی کوشکی قرار گرفتند و در دادگاه به عنوان شاهد حضور پیدا کردند تشکر می کنم، قدردان ترانه علیدوستی و بابک کریمی برای بازنشر وحمایت از قربانیان آزارگری هستم.

ترانه علیدوستی در واکنش به اظهارات شبنم فرشاد جو یک استوری منتشر کرد و نوشت: ما گر ز سر بریده می ترسیدیم، در محفل عاشقان نمی رقصیدیم…

اولین دیدگاه را بنویسید