خانه / برگزیده‌ها,

آمده بودند تا بازیکن پرسپولیس را عصبانی کنند

لئاندرو پریرا
لئاندرو پریرا

اخراج لئاندرو پریرا در اواخر نیمه اول بازی با سپاهان بدترین ضربه فنی و روحی را به این تیم زد. از این جهت که آنها مجبور بودند بیش از یک نیمه را با یک یار کمتر مقابل آماده‌ترین تیم حال حاضر لیگ به میدان بروند. این درحالی بود که یحیی دو سه بازیکن خوبش را هم در شرایطی روی نیمکت داشت که توان بیشتر از ۵ تا ۱۰ دقیقه حضور در میدان را به خاطر بیماری و مصدومیت نداشتند.

اما جالب است بدانید مربیان پرسپولیس بعد از بررسی چرایی اخراج پریرا به این نتیجه رسیدند که بازیکنان سپاهان و داور مسابقه در عصبی کردن این بازیکن نقش عمده‌ای داشتند. اعتقاد آنها این است که پریرا در نیمه اول چند بار با خطای بی‌دلیل بازیکنان سپاهان مواجه شده و داور هم این صحنه‌ها را دیده اما در عوض خطای مهاجم برزیلی را گرفته تا به نوعی او عصبی شود.

به هر حال عصبانیت پریرا کار دستش داد و منجر به این شد که در فاصله تقربیا ۲۰ دقیقه دو کارت زرد دریافت کند. البته که وقتی کارنامه فوتبالی پریرا را در سایت ترانسفر مارکت بررسی کردیم به این نتیجه رسیدیم که او کلا از سال ۲۰۱۳ تا الان ۳۶ کارت گرفته که ۶ تای این کارت‌ها در سه بازی اتفاق افتاده و منجر به اخراجش از بازی شده است. این یعنی اینکه او چندان هم بازیکن عصبی نیست. البته پریرا در روزهای اخیر از اینکه باشگاه پرسپولیس در تعهدات مالی‌اش به او عمل نکرده بود حسابی از شرایطش ناراحت بود و این مساله در عصبی شدن او در بازی با سپاهان چندان عجیب نبود.

اولین دیدگاه را بنویسید